Oyun Dünyası

Riot Games, Valorant’a Test Sunucularının geleceğini doğruladı

League of Legends’ta olduğu gibi, Riot Games yakında Valorant Test Sunucularında yeni güncellemeleri deneyebileceklerini bildirdi.

Valorant, bu yılın başındaki büyük lansmanından bu yana sessizleşmiş olabilir, ancak Riot Games‘in taktik ve takım odaklı nişancı oyunu hala 2020’nin başarı öykülerinden biri. Oyun desteklenmeye ve güncellenmeye devam ediyor ve son habere göre, Valorant Test sunucuları çok yakında geliyor.

Geliştirici Riot Games, web sitesinde oyuncuların sorularını ele alan bir soru ve cevap kısmı bulunuyor. “Valorant’a Sor” kısmında oyuncular sorularını sorabiliyor ve bu şekilde Riot Games, oyun toplululuğuyla iletişimi kesmemiş oluyor. Son zamanlarda yayınlanan oyunun 10. versiyonunda, sorulan sorulardan biri test sunucuları fikriydi.

Sorunun cevabı ise; Evet! Corrie Hardin tarafından yanıtlanan soruda Valorant’ın da tıpkı League of Legends gibi bir test sunucusuna sahip olacağı doğrulandı. Açık Beta Ortamı (PBE) için geliştirici ekip tarafından belirtilmiş olan tarih ise 2021 yılının ilk yarısı oldu. Oyuncular bu test sunucusu sayesinde oyuna eklenmesi planlanan yeni içerikleri ve yapılacak olan değişiklikleri erkenden deneyimleyebilecekler. Buna ek olarak geliştiriciler de yeni ekleyecekleri içeriklerde herhangi bir aksaklık olup olmadığını bu sunucu üzerinde test ederek ana oyun üzerinde daha sorunsuz değişiklikler yapma şansını elde edecekler.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

2 yorum

Çok güzel bir site

Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

close

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz bülten aboneliğini başlatarak bizlere destek olabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: