Yararlı Bilgiler

STEAM Trade URL nasıl bulunur? Steam Takas Linki Bulma

Dünya’nın en büyük ve en popüler oyun platformu olan Steam’da trade yani takas linkinizi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Steam takas linki nasıl bulunur? Önce Takas linkimiz ne işe yarar öğrenelim.

Steam Trade URL nedir?

Steam’ı diğer platformlarından ayıran en önemli özelliklerinden biri “takas” sistemi, oyunculara bir çok imkan sağlamakta. Platformu kullanan oyuncular, kendi aralarında bu takas sistemini kullanarak birbirlerine oyun eşyalarını gönderebilir veya takaslayabilir. Ancak, takas işleminiz bir arkadaşınız ile olmayacaksa veya 3. parti pazar sitelerinden bir takas olacaksa -ki bunlar takas işlemi için bot kullanır- bu durumda kullanmış olduğunuz site sizden Steam trade linkinizi isteyecektir.

Steam trade URL nasıl bulunur? Takas linki bulma:

Aşağıdaki adımları takip ederek basit bir şekilde takas linkinizi bulabilirsiniz. Eğer bulamadıysanız görseller’den destek alabilirsiniz.

  1. Steam’a giriş yapıyoruz.
  2. Profilinizi açın ardından > Envanter‘e gelin
  3. Açılan sayfa da Takas Teklifleri butonunu göreceksiniz, buna tıklayın.
  4. Bu sayfa da ise eğer size gelen takas teklifi varsa görüntülerseniz ancak bizim işlemimiz takas linkimizi bulmak. Sağ taraftan Bana kimler takas teklifi gönderebilir? yazısına tıklayın.
  5. Açılan sayfa da Üçüncü parti siteleri kısmında bulunan link, sizin takas linkinizdir.

Görseller:

  1. Adım:
  2. Adım:
  3. Adım

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

close

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz bülten aboneliğini başlatarak bizlere destek olabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: