Oyun DünyasıYararlı Bilgiler

CSGO Jump Throw ve Fare ile Zıplama Kodu

Fare tekerliğine zıplama atama ve jumpthrow ayarlarını yapalım

CSGO Jump throw nasıl ayarlanır? CSGO Fare ile zıplama nasıl yapılır? şeklinde sorularınız varsa bu başlıkta ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

CSGO, kuşkusuz bir çok insanın hayatında yer edinmiş en köklü oyunlardan bir tanesi. Çevirim içi sıcak rekabet ortamı olması ve farklı modlar sayesinde oyunu daha kişisel hale getirmesi sebebiyle, insanları her zaman oynamaya teşvik etmiştir.

>> İlgili Konu: CS:GO FPS Arttırma Rehberi ve Konsol Kodları

CSGO Jump Throw Nedir?

CSGO Jumthrow Ayarlama
CSGO Jump throw

Jump Throw, herhangi bir tuşa atayabileceğiniz ufak bir özelliktir. Atadığınız tuş ile birlikte birden fazla eylemi gerçekleştirmenize izin verir. Örneğin zıplayarak bir sis bombası atmanız gerekiyorsa fare ile zıplama (boşluk) tuşunu aynı zamanlamada yapmanız gerekir. Ancak, Jump Throw sayesinde sol fare tuşuna basılı durumdayken atadığınız tuş ile bu işlemi basit bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Jump Throw Tuş Atama Basit Yöntem

bind “TUŞ” “+jump; -attack; -jump”  bu kodu, é (“)’tuşuyla console açıp direk yapıştırabilirsiniz. Bu en basit yöntemdir. Dilerseniz aşağıdaki kodları cfg dosyasınıza ekleyerekte yapabilirsiniz.

Jump Throw CFG dosyasına kaydetme

alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
alias “-jumpthrow” “-jump”
bind “TUŞ” +jumphrow

Yukardaki kodu cfg dosyasınıza ekleyebilirsiniz. TUŞ yazan kısıma atamak istediğiniz tuşu girmelisiniz.

CSGO Fare ile Zıplama Nedir?

Fare ile zıplama, rekabetçi maçlarda size avantaj sağlar. Bunnyhop yapmanızı kolaylaştırır ve maç esnasında klayve ve mouse kombinasyonunu ortadan kaldırır ve daha iyi refleks göstermenizi sağlar.

CSGO fare zıplama kodu: bind mwheeldown +jump

Kaynak: CSGO Nades

Daha Fazla Göster

Benzer Makaleler

Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu